ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ПТАХІВ!
Мої першокласники із задоволенням брали участь у проєкті "Птахи - наші друзі". Вони переглянули пізнавальне відео про птахів, малювали ластівку, створили аплікацію "Лелеки" та підготували повідомлення про перелітних та осілих птахів України








Немає коментарів:
Дописати коментар